fbpx
Menu

Jazda próbna ALFA ROMEO

Dealerzy ALFA ROMEO umożliwiają Ci przetestowanie każdego modelu ALFA ROMEO podczas darmowej jazdy testowej. Jazda testowa ALFA ROMEO odbywać się będzie w Twoim mieście, lub mieście które jest nabliżej Twojej lokalizacji (np. Alfa Romeo Warszawa ul. Połczyńska, Alfa Romeo Kielce, Alfa Romeo Tarnów itp).

Pomimo dostępnośći na polskim rynku różnych modeli ALFA ROMEO jak ALFA ROMEO MITO, ALFA ROMEO GIULIETTA, ALFA ROMEO STELVIO oraz ALFA ROMEO GIULIA, ALFA ROMEO GIULIA QUADRIFOGLIO, ALFA ROMEO 4C i ALFA ROMEO 4 SPIDER, to jazdę testową możes odbyć wyłącznie samochodami dostępnymi w ofercie jazdy próbnej.

Aktualnie dostępna jest jazda próbna ALFA ROMEO GIULIETTA, ALFA ROMEO GIULIA oraz ALFA ROMEO STELVIO.

Na stronach Alfa Romeo możesz pobrać bezpłatny katalog Alfa Romeo oraz znajdziesz także specjalny konfigurator Alfa Romeo, który umożliwi Ci dopasowanie samochodu do Twoich potrzeb. Pamiętaj także, ze Alfa Romeo oferuje wygodne finansowanie pojazdu oraz kilka opcji leasingu. Warto również sprawdzić liczne promocje na nowe samochody ALFA ROMEO oraz wyprzedaże rocznika.

Jeżeli chcesz poznać historię marki Alfa Romeo, 15km od Mediolanu znajduje się muzeum Alfa Romeo, w którym znajdziesz wszystko co związane jest z marką Alfa Romeo.

Aby umówić się na jazdę próbną ALFA ROMEO, skorzystaj z formularza na stronie marki.

Wybierz samochód, który chcesz przetestować i pozostaw swoje dane. W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel dealera i umówi na jazdę próbną, która jest całkowicie darmowa. Jak wygląa jazda próbna dowiesz się z artykułu dostępnego tutaj.

Jazda testowa dla znajomych? zaproś ich:

Jazda próbna AUDI

W ramach testowania AUDI, możliwe są darmowe jazdy próbne nowymi modelami AUDI. Jazda próbna AUDI możliwa jest w większości większych miast Polski.

Jazda testowa AUDI możliwa jest następującymi modelami: AUDI A1, AUDI A3, AUDI A4, AUDI A5, AUDI A6, AUDI A7, AUDI A8, AUDI Q3, AUDI A5, AUDI Q7, a także AUDI TT oraz AUDI T8!

Aby umówić się na jazdę próbną AUDI, skorzystaj z formularza na stronie marki. Wybierz samochód, który chcesz przetestować oraz miasto, do którego możesz dotrzeć na jazdę próbną oraz pozostaw swoje dane. W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie, skontaktuje się z Tobą przedstawiciel dealera i umówi na jazdę próbną, która jest całkowicie darmowa. Zasady jazdy próbnej poznasz tutaj.

Jeżeli szukasz informacji o samochodach Audi, może zainterestuje Cię sekcja "Świat Audi" na stronie www marki, gdzie znajdziesz m.in. informację o "Future is an attitude", "Audi R/ RS", historię marki Audi, a także aktualności, a także informacje na temat ochrony środowiska i WLTP.

Jazda testowa dla znajomych? zaproś ich:

Jazda próbna CITROËN

Darmowa jazda próbna CITROËN to jazda testowa, która umożliwia Ci bez kosztów przetestować dowolny, najnowszy model CITROËNA z rocznika 2019! Salony CITROËN znajdują się w większości miast Polski, dzięki czemu bez trudu przekonasz się jak prowadzi się nowego CITROËNA!

W ramach jazdy testowej, możesz przetestować za kierownicą następujące modele CITROËNA: CITROËN C1, SUV CITROËN C3 Aircross, CITROËN C-ELYSEE, CITROËN C4, CITROËN C4 CACTUS, CITROËN C4 SpaceTourer, CITROËN C4 Grand Space Tourer, nowy CITROËN C5 Aircross, CITROËN Berlingo, CITROËN Space Tourer lub CITROËN Space Tourer Business Lounge.

Aby umówić się na darmową jazdę próbną, przejdź na stronę jazd poróbnych CITROËN, następnie wybierz model CITROËNA, który chcesz przetestować, podaj miasto, w którym chcesz odbyć jazdę próbną lub wybierz je z mapy, a na koniec pozostaw dane kontaktowe. Na podane przez Ciebie dane otrzymasz kontakt zwrotny od przedstawiciela dealera w celu umówienia na konkretny dzień na Twoją jazdę próbną nowym CITROËNEM!

Teraz dodatkowo trwa wyprzedaż CITROËN, dzięki czemu przy kupnie nowego samochodu możesz zaoszczędzić nawet 82.000 złotych! Jeżeli zamierzasz kupić nowy samochód nie czekaj - liczba aut na wyprzedaży jest ograniczona.

Jazda testowa dla znajomych? zaproś ich:

Jazda próbna BMW

W ramach programu jazd próbnych BMW masz możliwość przetestowania wszystkich nowych modeli marki za kierownicą i to bez żadnych kosztów. Jazdy testowe BMW oferowane są w większości miast Polski, w których zlokalizowany jest oficjalny salon BMW.

Jazda testowa możliwa jest następującymi modelami BMW: BWM serii 1, BMW serii 2, BMW serii 3, BMW serii 4, BMW serii 5, BMW serii 6, BMW serii 7, BMW X1, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BMW M2, BMW M3, BMW M5, BMW M6 lub BMW ActiveHybrid 5!

BMW oferuje także niesamowite wrażenia z jazdy próbnej, która może odbyć się w Chorwacji, na ISTRII! W ramach jazdy testowej BMW Coast Drive na Istrii, możesz przetestować kabriolet BMW i poczuć nie tylko moc za kierownicą, ale także wiatr we włosach! W ramach jazd testowych, możesz wybrać jeden z modeli: BMW serii 2 Cabrio, BMW serii 4 Cabrio lub BMW i3. Aby skorzystać z jazdy testowej BMW w Chorwacji, jako hotelowy gość zgłoś się do recepcji jednego z hoteli biorących udział w akcji (Hotel Laguna Parentium, Kempinski Hotel Adriatic, Hotel Meliá Coral, Hotel Monte Mulini, Hotel Lone, Restaurant San Rocco Brtonigla). W darmowej jeździe próbnej pomoże Ci także obsługa Winnicy Kozlović lub restauracji San Rocco.

Jeżeli chcesz przetestować nowe BMW za kierownicą, umów się na jazdę próbną! Jazda próbna BWM jest całkowicie darmowa i nie wymaga od Ciebie deklaracji zakupu samochodu. Aby umówić się na jazdę testową, przejdź na stronę BMW, następnie wybierz samochód, który chcesz przetestować i pozostaw swoje dane kontaktowe. W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel dealera i umówi na jazdę próbną nowym BMW!

Jazda testowa dla znajomych? zaproś ich:

Jazda próbna DACIA

W ramach darmowej jazdy testowej możesz przetestować nowe modele DACIA, również z instalacją LPG! Jazda testowa jest całkowicie darmowa i przeznaczona dla każdego, kto posiada prawo jazdy!

Jazda testowa DACIA umożliwia wypróbowanie za kółkiem następujących modeli DACIA: DACIA Duster, DACIA Logan MCV, DACIA Sandero, DACIA Logan, DACIA Dokker, DACIA Lodgy lub DACIA Dokker Van. Teraz przetestujesz też DACIA z fabryczną instalacją LPG!

Aby umówić się na jazdę próbną DACIA, skorzystaj z formularza na stronie podpiętego pod link "JAZDA PRÓBNA". Podaj miasto, w którym możesz odbyć jazdę próbną, a następnei wybierz z listy dealera DACIA. Następnie podaj swoje dane kontaktowe, na które otrzymasz kontakt zwrotny ze strony dealera w celu umówienia konkretnego terminu na jazdę próbną. W formularzu wybierz samochód, który chcesz przetestować oraz możesz dodatkowo zazanczyć opcje "odkup posiadanego przeze mnie samochodu" i/lub "finansowanie", a wraz z jazdą próbną otrzymasz dodatkową ofertę. Zasady jazdy próbnej poznasz tutaj.

Jazda testowa dla znajomych? zaproś ich:
Wszystkie znaki towarowe, nazwy marek, logo firmowe, symbole jak i zdjęcia stanowią własność stosownych podmiotów i do nich należą wszelkie prawa autorskie i majątkowe.
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CITROEN
DACIA
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JEEP
KIA
LANCIA
MAZDA
MERCEDES
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
SSANYOUNG
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN
TATA
TOYOTA
VOLVO