Menu
TOYOTA

Jazda próbna TOYOTA

W salonach TOYOTA dostępne są darmowe jazdy próbne, dzięki którym możesz przetestować za kierownicą każdy model TOYOTY i zobaczyć "jak prowadzi się TOYOTA".

Jazda testowa TOYOTĄ możliwa jest następującymi modelami: TOYOTA Aygo, TOYOTA Yaris, TOYOTA Auris, TOYOTA Auris Touring Sports, TOYOTA Corolla, TOYOTA Verso, TOYOTA Avensis, TOYOTA RAV4, TOYOTA Prius, TOYOTA Hilus lub TOYOTA ProAce.

Aby umówić się na jazdę próbną TOYOTĄ, skorzystaj z formularza - wybierz samochód, który chcesz przetestować, następnie określ dzień i godzinę, która będzie dla Ciebie najlepsza na test samochodu. Następnie wybierz województwo, w którym chcesz odbyć jazdę próbną i wybierz konkretnego dealera z listy. Na koniec pozostaw swoje dane, a w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel dealera i umówi na jazdę próbną. Zasady jazdy próbnej poznasz tutaj.

Jazda testowa dla znajomych? zaproś ich:
Wszystkie znaki towarowe, nazwy marek, logo firmowe, symbole jak i zdjęcia stanowią własność stosownych podmiotów i do nich należą wszelkie prawa autorskie i majątkowe.
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CITROEN
DACIA
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JEEP
KIA
LANCIA
MAZDA
MERCEDES
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
SSANYOUNG
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN
TATA
TOYOTA
VOLVO