Menu
RENAULT

Jazda próbna RENAULT

Dealerzy RENAULT zapraszają na darmowe jazdy próbne, które możesz odbyć w dowolnym autoryzowanym salonie RENAULT! Teraz możesz też przetestować RENAULT PRO+ czyli samochody dostawcze z finansowaniem!

Jazda testowa RENAULT możliwa jest następującymi modelami: RENAULT Captur, RENAULT Espace, RENAULT Kadjar, RENAULT Kangoo, RENAULT Kangoo Express, RENAULT Master, RENAULT Master Autobus, RENAULT Nowe CLIO, RENAULT Nowe CLIO Grandtour, RENAULT RENAULT Nowy MEGANE, RENAULT Talisman, RENAULT TAlisman Grandtour, RENAULT Trafic lub RENAULT Twingo!

Aby umówić się na darmową jazdę próbną RENAULT, skorzystaj z formularza - wybierz model, który chcesz przetestować, następnie wybierz dealera, a na koniec pozostaw swoje dane kontaktowe. W odpowiedzi, skontaktuje się z Tobą przedstawiciel RENAULT i umówi na konkretną datę na jazdę próbną! Zasady jazdy próbnej poznasz tutaj.

Jazda testowa dla znajomych? zaproś ich:
Motoryzacja - porównaj ceny
Wszystkie znaki towarowe, nazwy marek, logo firmowe, symbole jak i zdjęcia stanowią własność stosownych podmiotów i do nich należą wszelkie prawa autorskie i majątkowe.
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CITROEN
DACIA
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JEEP
KIA
LANCIA
MAZDA
MERCEDES
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
SSANYOUNG
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN
TATA
TOYOTA
VOLVO