Menu
OPEL

Jazda próbna OPEL

W ramach programu jazd próbnych OPEL masz możliwość przetestowania każdego modelu OPLA za kierownicą i to bez żadnych kosztów. Jazdy testowe dostępne są u wszystkich dealerów marki OPEL w Polsce.

Jazda testowa OPEL możliwa jest następującymi modelami: OPEL ADAM, OPEL Astra Sedan, OPEL Combo, OPEL GTC, OPEL Insignia, OPEL KARL, OPEL Meriva, OPEL Mokka, OPEL Movano, OPEL nowa ASTRA, OPEL nowa CORSA, OPEL nowa ZAFIRA oraz OPEL VIVARO.

Aby umówić się na darmową jazdę próbną OPLEM, skorzystaj z formularza - wybierz model OPLA, który chcesz przetestować, podając również wersję nadwozia, wybierz dealera, do którego udasz się po samochód, a następnie podaj Twoje dane teleadresowe. Na podane przez Ciebie dane otrzymasz kontakt zwrotny z propozycją terminu na jazdę próbną OPLEM! Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o zasadach jazdy próbnej, kliknij tutaj.

Jazda testowa dla znajomych? zaproś ich:
Motoryzacja - porównaj ceny
Wszystkie znaki towarowe, nazwy marek, logo firmowe, symbole jak i zdjęcia stanowią własność stosownych podmiotów i do nich należą wszelkie prawa autorskie i majątkowe.
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CITROEN
DACIA
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JEEP
KIA
LANCIA
MAZDA
MERCEDES
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
SSANYOUNG
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN
TATA
TOYOTA
VOLVO