Menu
Nissan jazda testowa

Jazda próbna NISSAN

Trwają darmowe jazdy próbne NISSAN, w ramach których możesz doświadczyć jak się prowadzi nowego NISSANA. Jazdy testowe organizowane są przez wszystkich dealerów NISSAN w całej Polsce, tak więc do wyboru masz aż 51 salonów!

Darmowa jazda próbna NISSAN możliwa jest następującymi modelami: NISSAN LEAF, NISSAN MICRA, NISSAN NOTE, NISSAN PULSAR, NISSAN JUKE, Nowy NISSAN JUKE NISMO RS, NISSAN QASHQAI, NISSAN X-TRAIL, NISSAN 370Z COUPE, NISSAN 370Z ROADSTER, NOWY NISSAN NAVARA, NISSAN EVALIA, NISSAN NV200 COMBI, NISSAN NV200 lub NISSAN NV200 Fridge.

Jeżeli chcesz umówić się na darmową jazdę próbną, skorzystaj z formularza - wybierz model NISSANA, który chcesz wypróbować, podaj swoje dane teleadresowe i wybierz dealera NISSANA od którego otrzymasz samochód do testów. W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie otrzymasz telefon od konsultanta, który umówi termin jazdy testowej. Szczegóły i zasady jazdy testowej znajdziesz tutaj.

Jazda testowa dla znajomych? zaproś ich:
Motoryzacja - porównaj ceny
Wszystkie znaki towarowe, nazwy marek, logo firmowe, symbole jak i zdjęcia stanowią własność stosownych podmiotów i do nich należą wszelkie prawa autorskie i majątkowe.
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CITROEN
DACIA
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JEEP
KIA
LANCIA
MAZDA
MERCEDES
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
SSANYOUNG
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN
TATA
TOYOTA
VOLVO