Menu
MITSUBISHI Space Star

Jazda próbna MITSUBISHI

Jazda próbna MITSUBISHI dostępna jest w ramach promocji marki MITSUBISHI, dzięki czemu możesz przetestować MITSUBISHI Space Star, Lancer, ASX, Eclipse, Outlander, L200 lub Pajero.

Darmowa jazda próbna MITSUBISHI możliwa jest w większych miast Polski, prawie w każdym województwie. W ramach testowania nowych modeli MITSUBISHI, możliwa jest: jazda próbna MITSUBISHI Space Star (na który w ramach wyprzedaży otrzymasz nawet 8000 złotych rabatu), jazda próbna MITSUBISHI Lancer, jazda próbna MITSUBISHI ASX, jazda testowa MITSUBISHI Eclipse, jazda próbna MITSUBISHI Outlander, jazda testowa MITSUBISHI L200 lub jazda próbna MITSUBISHI Pajero.

Aby umówić się na jazdę próbną MITSUBISHI, skorzystaj z formularza - wybierz dealera, u którego odbierzesz samochód do jazdy testowej, wybierz model MITSHUBISHI do przetestowania i pozostaw swoje dane kontaktowe. Na podane przez Ciebie dane kontaktować się będzie przedstawiciel salonu, który ustali dokładny termin jazdy pórbnej. Jeżeli chcesz poznać zasady jazdy próbnej, przeczytasz o nich tutaj.

Przed jazdą próbną, możesz również pobrać najnowszy katalog MITSUBISHI w PDF.

Jazda testowa dla znajomych? zaproś ich:
Motoryzacja - porównaj ceny
Wszystkie znaki towarowe, nazwy marek, logo firmowe, symbole jak i zdjęcia stanowią własność stosownych podmiotów i do nich należą wszelkie prawa autorskie i majątkowe.
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CITROEN
DACIA
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JEEP
KIA
LANCIA
MAZDA
MERCEDES
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
SSANYOUNG
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN
TATA
TOYOTA
VOLVO