Menu
KIA

Jazda próbna KIA

Dealerzy KIA umożliwiają Ci przetestowanie każdego modelu KIA podczas darmowej jazdy próbnej, w tym nowego modelu KIA NIRO (który dostępny jest u wybranych dealerów). Jazda próbna KIA odbywać się będzie w Twoim mieście, lub mieście które jest nabliżej Twojej lokalizacji.

Jazda próbna KIA możliwa jest następującymi modelami KIA: KIA NIRO, KIA Nowy SPORTAGE, KIA SORENTO, KIA PICANTO, KIA VENGA, KIA RIO, KIA SOUL, KIA CEE'D, KIA PRO_CEE'D, KIA Nowa OPTIMA, KIA Nowa OPTIMA KOMBI lub KIA CARENS.

Aby umówić się na jazdę próbną KIA, skorzystaj z formularza, w którym wybierzesz model KIA, który chcesz przetestować, dealera, a na koniec pozostaw dane kontaktowe wraz z zaproponowaną godziną na jazdę testową. W odpowiedzi na zgłoszenie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel dealera KIA i umówi na jazdę próbną. Zasady jazdy próbnej poznasz tutaj.

Jazda testowa dla znajomych? zaproś ich:
Wszystkie znaki towarowe, nazwy marek, logo firmowe, symbole jak i zdjęcia stanowią własność stosownych podmiotów i do nich należą wszelkie prawa autorskie i majątkowe.
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CITROEN
DACIA
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JEEP
KIA
LANCIA
MAZDA
MERCEDES
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
SSANYOUNG
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN
TATA
TOYOTA
VOLVO