Menu
DACIA

Jazda próbna DACIA

W ramach darmowej jazdy testowej możesz przetestować nowe modele DACIA, również z instalacją LPG! Jazda testowa jest całkowicie darmowa i przeznaczona dla każdego, kto posiada prawo jazdy!

Jazda testowa DACIA umożliwia wypróbowanie za kółkiem następujących modeli DACIA: DACIA Duster, DACIA Logan MCV, DACIA Sandero, DACIA Logan, DACIA Dokker, DACIA Lodgy lub DACIA Dokker Van. Teraz przetestujesz też DACIA z fabryczną instalacją LPG!

Aby umówić się na jazdę próbną DACIA, skorzystaj z formularza na stronie podpiętego pod link "JAZDA PRÓBNA". Podaj miasto, w którym możesz odbyć jazdę próbną, a następnei wybierz z listy dealera DACIA. Następnie podaj swoje dane kontaktowe, na które otrzymasz kontakt zwrotny ze strony dealera w celu umówienia konkretnego terminu na jazdę próbną. W formularzu wybierz samochód, który chcesz przetestować oraz możesz dodatkowo zazanczyć opcje "odkup posiadanego przeze mnie samochodu" i/lub "finansowanie", a wraz z jazdą próbną otrzymasz dodatkową ofertę. Zasady jazdy próbnej poznasz tutaj.

Jazda testowa dla znajomych? zaproś ich:
Motoryzacja - porównaj ceny
Wszystkie znaki towarowe, nazwy marek, logo firmowe, symbole jak i zdjęcia stanowią własność stosownych podmiotów i do nich należą wszelkie prawa autorskie i majątkowe.
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CITROEN
DACIA
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JEEP
KIA
LANCIA
MAZDA
MERCEDES
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
SSANYOUNG
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN
TATA
TOYOTA
VOLVO