Menu
Jazda testowa CITROEN

Jazda próbna CITROËN

Darmowa jazda próbna CITROËN to jazda testowa, która umożliwia Ci bez kosztów przetestować dowolny, najnowszy model CITROËNA z rocznika 2019! Salony CITROËN znajdują się w większości miast Polski, dzięki czemu bez trudu przekonasz się jak prowadzi się nowego CITROËNA!

W ramach jazdy testowej, możesz przetestować za kierownicą następujące modele CITROËNA: CITROËN C1, SUV CITROËN C3 Aircross, CITROËN C-ELYSEE, CITROËN C4, CITROËN C4 CACTUS, CITROËN C4 SpaceTourer, CITROËN C4 Grand Space Tourer, nowy CITROËN C5 Aircross, CITROËN Berlingo, CITROËN Space Tourer lub CITROËN Space Tourer Business Lounge.

Aby umówić się na darmową jazdę próbną, przejdź na stronę jazd poróbnych CITROËN, następnie wybierz model CITROËNA, który chcesz przetestować, podaj miasto, w którym chcesz odbyć jazdę próbną lub wybierz je z mapy, a na koniec pozostaw dane kontaktowe. Na podane przez Ciebie dane otrzymasz kontakt zwrotny od przedstawiciela dealera w celu umówienia na konkretny dzień na Twoją jazdę próbną nowym CITROËNEM!

Teraz dodatkowo trwa wyprzedaż CITROËN, dzięki czemu przy kupnie nowego samochodu możesz zaoszczędzić nawet 82.000 złotych! Jeżeli zamierzasz kupić nowy samochód nie czekaj - liczba aut na wyprzedaży jest ograniczona.

Jazda testowa dla znajomych? zaproś ich:
Motoryzacja - porównaj ceny
Wszystkie znaki towarowe, nazwy marek, logo firmowe, symbole jak i zdjęcia stanowią własność stosownych podmiotów i do nich należą wszelkie prawa autorskie i majątkowe.
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CITROEN
DACIA
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JEEP
KIA
LANCIA
MAZDA
MERCEDES
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
SSANYOUNG
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN
TATA
TOYOTA
VOLVO