Menu
Jazda testowa BMW

Jazda próbna BMW

W ramach programu jazd próbnych BMW masz możliwość przetestowania wszystkich nowych modeli marki za kierownicą i to bez żadnych kosztów. Jazdy testowe BMW oferowane są w większości miast Polski, w których zlokalizowany jest oficjalny salon BMW.

Jazda testowa możliwa jest następującymi modelami BMW: BWM serii 1, BMW serii 2, BMW serii 3, BMW serii 4, BMW serii 5, BMW serii 6, BMW serii 7, BMW X1, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BMW M2, BMW M3, BMW M5, BMW M6 lub BMW ActiveHybrid 5!

BMW oferuje także niesamowite wrażenia z jazdy próbnej, która może odbyć się w Chorwacji, na ISTRII! W ramach jazdy testowej BMW Coast Drive na Istrii, możesz przetestować kabriolet BMW i poczuć nie tylko moc za kierownicą, ale także wiatr we włosach! W ramach jazd testowych, możesz wybrać jeden z modeli: BMW serii 2 Cabrio, BMW serii 4 Cabrio lub BMW i3. Aby skorzystać z jazdy testowej BMW w Chorwacji, jako hotelowy gość zgłoś się do recepcji jednego z hoteli biorących udział w akcji (Hotel Laguna Parentium, Kempinski Hotel Adriatic, Hotel Meliá Coral, Hotel Monte Mulini, Hotel Lone, Restaurant San Rocco Brtonigla). W darmowej jeździe próbnej pomoże Ci także obsługa Winnicy Kozlović lub restauracji San Rocco.

Jeżeli chcesz przetestować nowe BMW za kierownicą, umów się na jazdę próbną! Jazda próbna BWM jest całkowicie darmowa i nie wymaga od Ciebie deklaracji zakupu samochodu. Aby umówić się na jazdę testową, przejdź na stronę BMW, następnie wybierz samochód, który chcesz przetestować i pozostaw swoje dane kontaktowe. W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel dealera i umówi na jazdę próbną nowym BMW!

Jazda testowa dla znajomych? zaproś ich:
Motoryzacja - porównaj ceny
Wszystkie znaki towarowe, nazwy marek, logo firmowe, symbole jak i zdjęcia stanowią własność stosownych podmiotów i do nich należą wszelkie prawa autorskie i majątkowe.
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CITROEN
DACIA
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JEEP
KIA
LANCIA
MAZDA
MERCEDES
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
SSANYOUNG
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN
TATA
TOYOTA
VOLVO