Menu
Audi

Jazda próbna AUDI

W ramach testowania AUDI, możliwe są darmowe jazdy próbne nowymi modelami AUDI. Jazda próbna AUDI możliwa jest w większości większych miast Polski.

Jazda testowa AUDI możliwa jest następującymi modelami: AUDI A1, AUDI A3, AUDI A4, AUDI A5, AUDI A6, AUDI A7, AUDI A8, AUDI Q3, AUDI A5, AUDI Q7, a także AUDI TT oraz AUDI T8!

Aby umówić się na jazdę próbną AUDI, skorzystaj z formularza na stronie marki. Wybierz samochód, który chcesz przetestować oraz miasto, do którego możesz dotrzeć na jazdę próbną oraz pozostaw swoje dane. W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie, skontaktuje się z Tobą przedstawiciel dealera i umówi na jazdę próbną, która jest całkowicie darmowa. Zasady jazdy próbnej poznasz tutaj.

Jeżeli szukasz informacji o samochodach Audi, może zainterestuje Cię sekcja "Świat Audi" na stronie www marki, gdzie znajdziesz m.in. informację o "Future is an attitude", "Audi R/ RS", historię marki Audi, a także aktualności, a także informacje na temat ochrony środowiska i WLTP.

Jazda testowa dla znajomych? zaproś ich:
Motoryzacja - porównaj ceny
Wszystkie znaki towarowe, nazwy marek, logo firmowe, symbole jak i zdjęcia stanowią własność stosownych podmiotów i do nich należą wszelkie prawa autorskie i majątkowe.
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CITROEN
DACIA
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JEEP
KIA
LANCIA
MAZDA
MERCEDES
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
SSANYOUNG
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN
TATA
TOYOTA
VOLVO