Menu
Alfa Romeo samochody

Jazda próbna ALFA ROMEO

Dealerzy ALFA ROMEO umożliwiają Ci przetestowanie każdego modelu ALFA ROMEO podczas darmowej jazdy testowej. Jazda testowa ALFA ROMEO odbywać się będzie w Twoim mieście, lub mieście które jest nabliżej Twojej lokalizacji (np. Alfa Romeo Warszawa ul. Połczyńska, Alfa Romeo Kielce, Alfa Romeo Tarnów itp).

Pomimo dostępnośći na polskim rynku różnych modeli ALFA ROMEO jak ALFA ROMEO MITO, ALFA ROMEO GIULIETTA, ALFA ROMEO STELVIO oraz ALFA ROMEO GIULIA, ALFA ROMEO GIULIA QUADRIFOGLIO, ALFA ROMEO 4C i ALFA ROMEO 4 SPIDER, to jazdę testową możes odbyć wyłącznie samochodami dostępnymi w ofercie jazdy próbnej.

Aktualnie dostępna jest jazda próbna ALFA ROMEO GIULIETTA, ALFA ROMEO GIULIA oraz ALFA ROMEO STELVIO.

Na stronach Alfa Romeo możesz pobrać bezpłatny katalog Alfa Romeo oraz znajdziesz także specjalny konfigurator Alfa Romeo, który umożliwi Ci dopasowanie samochodu do Twoich potrzeb. Pamiętaj także, ze Alfa Romeo oferuje wygodne finansowanie pojazdu oraz kilka opcji leasingu. Warto również sprawdzić liczne promocje na nowe samochody ALFA ROMEO oraz wyprzedaże rocznika.

Jeżeli chcesz poznać historię marki Alfa Romeo, 15km od Mediolanu znajduje się muzeum Alfa Romeo, w którym znajdziesz wszystko co związane jest z marką Alfa Romeo.

Aby umówić się na jazdę próbną ALFA ROMEO, skorzystaj z formularza na stronie marki.

Wybierz samochód, który chcesz przetestować i pozostaw swoje dane. W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel dealera i umówi na jazdę próbną, która jest całkowicie darmowa. Jak wygląa jazda próbna dowiesz się z artykułu dostępnego tutaj.

Jazda testowa dla znajomych? zaproś ich:
Motoryzacja - porównaj ceny
Wszystkie znaki towarowe, nazwy marek, logo firmowe, symbole jak i zdjęcia stanowią własność stosownych podmiotów i do nich należą wszelkie prawa autorskie i majątkowe.
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CITROEN
DACIA
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JEEP
KIA
LANCIA
MAZDA
MERCEDES
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
SSANYOUNG
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN
TATA
TOYOTA
VOLVO